Skúsenosti naších klientov

Aplikovala som svetlo biolampy v pulzovom režime – zaujímavé bolo, že behom prvej minúty svietenia sa bolesť pocitovo mierne zvýšila, ale v priebehu ďalšej terapie veľmi rýchlo odoznela a koleno bolo bez bolestí. To mi pomohlo zvládnuť celý olympijský jachtársky závod prakticky bez bolesti a určite to prispelo k mojej pohode a k zisku medaily.
Ja musím povedať, že pred tým rokom a pol mi to dosť zabralo na achilovky. Ale ináč je vhodná prakticky na všetko. Hojí to úplne skvele trebárs pri deťoch malé odreniny, modriny – to ide veľmi rýchlo.
Biostimul mám viac ako 5 rokov a od tej doby už bolesť nie je moja nočná mora. Život bez nej si už ani nedokážem predstaviť.
Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí, svietiť si to môžem aj sama. Volám sa Alica Vařechová a mám 10 rokov. Váš prístroj mi pomohol pri nádche, keď som svietila na koreň nosa. Tiež mi pomohol pri bolesti v krku, keď som si posvietila do krku a na krk.
Už od svojich 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (kolená, lakte, členky), s ktorou sa takmer nič nedalo robiť. Po jednom mesiaci pravidelného používania došlo k podstatnému zlepšeniu. Zo začiatku bolo zlepšovanie veľmi rýchle, potom sa čiastočne spomalilo, ale za pol roka boli lakte v poriadku. Do jedného roka zmizli aj pôvodne rozsiahle plochy na lakťoch a rukách a ostali po nich len mierne začervenané fľaky.
Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku. Najviac ma trápil bedrový kĺb. Už pred 20 rokmi som mala problémy s ľavým bedrovým kĺbom a taktiež s kolenom, ktoré sa začalo ozývať, pretože po päťdesiatke už bolí všeličo.
Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som za ňu dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze. Mám predlžovačku, šupnem si ju do gatí na ten bedrový kĺb a môžem kľudne chodiť po byte a robiť niečo potrebné – predĺžovací kábel behá za mnou ako psíček
S energetickým diagnostickým systémom PROGNOS prekvapil Dipl. Ing. Röber z Zwickau návštevníkov veľtrhu NATURAVITAL. Keď si vyvolal hodnoty pre stav harmónie z meraní energie meridiánov jedného dobrovoľníka po 30 minútach ošetrovania s originálnou TDP-lampou, bol nesmierne nadšený. Podstatné zlepšenie hodnôt v energetickom systéme akupunktúrnych meridiánov po jednom sedení s TDPlampou.
Dobré správy pre milióny diabetikov, ktorí trpia ťažko sa liečiacimi chronickými ranami. Nové štúdie dokazujú, že tento produkt schválený FDA (americký zdravotný úrad) urýchľuje liečbu rán a vredov u pacientov chorých na cukrovku.
"Klinické štúdie preukázali nasledovné pozitívne dôkazy: zmenšenie zápalu a opuchov pri poranení tkaniva, vrátane bolestí pri artritíde, podporenie cirkulácie a urýchlenie liečby, zahojenie poranení kože a navodenie harmonického stavu pri nervozite"