Ako som sa dostala k biolampe

Viac o mne...

Vždy som bola chorľavá. Nie chorá, ale chorľavá. V detstve som prekonala astmu a zostali mi slabé priedušky, často som prechladla. Neskôr sa pridal chronický zápal dutín. Hľadala som pomoc u lekárov, často som bola PN a brala lieky. Cítila som sa už ako hypochonder, stačilo, že bolo 30 stupňov, v autobuse som sa mierne spotila a už ma bolela hlava. Alebo som išla na bicykli, trochu fúkalo a ja som mala obarené priedušky. To ma prinútilo niečo pre seba robiť a trvalo mi niekoľko rokov, než som zistila čo.

Úraz

V roku 2003 som si kúpila Biostimul od kamarátky. Niečo som počula o účinkoch biolámp, ale nie veľa. Išla som na bicykli, keď ma zrazilo auto. Vychádzalo spoza domu, kde parkovalo a ja som išla po chodníku. Spadla som na kapotu, odtiaľ na betón. Mala som udreté celé stehno a tvár. Hneď som si aplikovala Biostimul. Celé poobedie som sa svietila a výsledok? Nemala som skoro žiadnu modrinu, na tvári vôbec nič, len kosť ma bolela. Že mi určite pomohol Biostimul viem podľa toho, že na druhej nohe som mala malú modrinu, velkosti päste, ktorú som si nevšimla a preto nesvietila. Tá ešte dlho hrala rôznymi farbami.

Bolesti chrbta, krčnej chrbtice

Bolesťami chrbta aj krčnej chrbtice som trpela od detstva. Samozrejme, že rokmi sa to zhoršovalo.Trvalo mi dosť dlho, kým som dosiahla zlepšenie. Keď som sa nasvietila Biostimulom, do druhého dňa bolesť prešla ale velmi rýchlo sa vracala. Asi po dvoch rokoch sa mi bolesť vracať prestala. Nasvecujem sa už len príležitostne, keď som bola napr. v prievane.

Chronický zápal dutín

To, že ma často bolela hlava – čelo, na tom som si „zvykla“. Ale začali mi v noci stekať hlieny do hrdla, čo ma šteklilo a budilo zo sna. Lekári mi povedali, že je to chronické a s tým sa nedá nič robiť. Tri mesiace som sa 3x denne svietila než som pocítila zmenu. Dnes ma hlava nebolí, spím celú noc a len občas si preventívne nasvietim čelo.

Priedušky

Pravidelne večer som si svietila priedušky. Dnes chodím na bicykli aj po kopcoch a nevadí či fúka vietor. Žiadne obarené priedušky, žiadne prechladnutie.

Časté zápaly močového mechúra

V roku 2003 som mala viac krát za rok zápal močového mechúra. Tak som si dávala pozor a najviac ma hnevalo, že som ani nevedela ako som prechladla. Svietila som sa celý rok, vždy večer pri zaspávaní. V lete v roku 2004 som splavovala Dunaj. Začalo pršať a pršalo viac dní. Ja som celých 8 hodín veslovala mokrá od pása dole. Mala som pršiplášť, ale na zapínanie, čo mi hneď tade natieklo. Na moje prekvapenie mi nič nebolo. Môj močový mechúr sa tak otužil za ten rok.

Imunita a energia

Biostimul dáva energiu bunkám a tie akoby omladli. Ale telo potrebuje aj výživu. Tú som našla v jačmeni a chlorelle. Dala som si merať antioxidanty. Mala so 31 000. To nebolo najhoršie, priemerní ľudia majú okolo 20 000, a to je málo. Ideálne je mať aspoň 50 000. Po pol roku užívania jačmeňa a chlorelly som mala 35 000 a po roku 70 000. Som tomu veľmi rada, lebo v rodine sa mi vyskytla rakovina.
Chodievam s partiou do Vysokých Tatier na vysokohorské túry. Vždy som kráčala na konci skupiny, nevládala som. Odkedy si robím na túru trojnásobnú dávku jačmeňa, kráčam medzi prvými. Bez problémov vládzem a to sú v skupine aj o 10 rokov mladší.

Menopauza

Každá žena to znáša rôzne. Mne keď prišli návaly, tak to aj 5 krát denne a to tak, že som bola v momente mokrá. Vedela som, že je na to Biostimul dobrý a treba si svietiť na akupresúrny bod, ktorý je na vnútornej strane zápästia ľavej ruky. Tak som začala svietiť 3x denne. Pridala som k tomu BioBalance. Je to rastlinný výťažok na posilnenie hormonálnej rovnováhy.

Po mesiaci som zbadala, že tých návalov je menej. Po dvoch mesiacoch som už nemala žiadne problémy.

Ešte preventívne si svietim na akupresúrny bod len raz denne a ďalej užívam BioBalance. Svietením na tento bod sa odstraňuje aj depresia a iné problémy súvisiace s menopauzou. Ja som iné nemala, ale kamarátky áno a pomohlo im to.

Aby som nemala osteroporózu, užívam sezamové semeno 2 až 3 kávové lyžičky denne. Je ho dobré zomlieť alebo dobre požuť. Môže sa pridať aj mak (vápnik) a ľan (železo).

Za dva mesiace som zvládla prechod a cítim sa skvele.

Záver

Človek je zodpovedný za svoje zdravie. Ako sa o seba stará, tak sa cíti. Ja som zdravšia a cítim sa omnoho lepšie ako pred 25-timi rokmi keď som mala 30 rokov.

Je veľa dobrých prírodných produktov. Ja ponúkam tie, ktoré ma oslovili a pomohli mi. Stále sa vzdelávam a chodím aj na prednášky lekárov a rada vám popôžem – poradím.