Projekt ZDRAVÁ ŠKÔLKA

 

Zdravá škôlka biolampa Biostimul

Cieľom projektu Zdravá škôlka
je posilniť imunitu detí
a znížiť chorobnosť.

Zamestnanci spoločnosti Biotherapy vyrábajúcej biolampu Biostimul navštevujú deti v škôlkach, zapožičiavajú biolapmy Biostimul navrhnuté špeciálne pre detičky s názvom Lienka Babulienka a zároveň školia učiteľky, ktoré potom deti nasvecujú 2x denne po dobu min. 2 mesiacov.  Dejiskom slávnostného zahájenia sa stala dňa 5.10.2010 materská škola Kríková v bratislavskej Vrakuni. Projekt sa zahájil symbolickým krstom pomocou biolampy Biostimul, ktorý prebehol za účasti krstnej mamy, známej televíznej moderátorky, Andrei Vadkerti. Odvtedy navštívili naši ľudia desiatky škôlok po celom Slovensku a zapožičiavali biolampy. Nakoľko typ BS 303 nie je odkázaný na adaptér ale je na batérie a zároveň sa dá pripevniť na telo, deti zväčša neboli nijak obmedzované, mohli sa ďalej venovať hre a zároveň boli liečené polarizovaným svetlom (viď video nižšie).

11. 4. 2011 sa TV Markíza podelila v relácii Reflex s divákmi o skvelé dojmy učiteľov, detí a rodičov, ktorí túto akciu využili v boji proti chrípke a iným chorobám. Ako si poradiť s bacilmi z materskej škôlky? Dozviete sa z nasledujúceho videa: http://www.youtube.com/v/-fNI1-KAmy4?version=3

Očakávané výsledky sa dostavili už po dvoch mesiacoch pravidelných aplikácií. Chorobnosť detí v predškolskom veku (od 2 do 5 rokov) sa znížila v priemere o 32%!

Indikácie na použitie biolampy Biostimul: na zvýšenie imunity hlavne pri často chorých deťoch, pri bolestiach hlavy, zubov, bolesiach v hrdle a zápale mandlí, pri nádche, ekzémoch, atopických ekzémoch a svrbeniach, pri rôznych alergiách, pri lupienke (psoriáze), aftách, lišaji, kiahňach, odrenách, otlačeninách, popáleninách... Pri úrazoch a popáleninách nielen skracuje dobu liečby, ale pri ďaľšom používaní zabraňuje vzniku jaziev.

Terapeutický prístroj: Biostimul – systém svetelnej terapie, úspešne testovaný v súlade so smernicami Európskej únie 93/42/EEC pre zdravotnícke prístroje a získal schválenie k používaniu ako bezpečný lekársky prístroj v ambulantnej aj domácej starostlivosti.

Biolampa sa aplikuje na čistú suchú a ničím nezakrytú pokožku 2x denne, najlepšie ráno a večer, vždy po dobu 10 minút. Aplikuje sa vždy na miesto obtiaží (pri kožných alergiách, ekzémoch a iných kožných problémoch priamo na postihnutú oblasť, pri peľovej alergii do vnútra nosa, pri bolestiach hlavy alebo akýchkoľvek iných bolestiach priamo na boľavú oblasť, pri celkovej podpore imunity na stred hrudníka. Podrobný návod na použitie a ako postupovať pri najrôznejších diagnózach je uvedené v brožúrke, ktorá je súčasťou balenia Biostimul). Zároveň všetci naši zákazníci dostanú lekársku telefonickú linku a email, kde sa môžu radiť s lekármi špecializujúcimi sa na liečbu Biostimulom, odpovedá aj uznávaný český odborník doc. MUDr. Leoš Středa Phd.

Teraz nemusíte čakať, kým bude navštívená škôlka vašej ratolesti. Biolampu Biostimul Lienka Babulienka si môžete zakúpiť priamo u nás. K dispozícii je vo dvoch variantoch:


Biolampa Lienka Babulienka BS 103

  • Biolampa Biostimul Lienka Babulienka BS 103

    základný typ

  • je napájaná štandardným sieťovým adaptérom. Musí byť teda pri aplikácii stále zapojená v zástrčke. Vhodná pre bábätká a poslušné deti, ktoré nemajú problém 2x denne po dobu 10 minút sa nechať nasvietiť.

Cena: 353 eur
Predĺžená záruka: 3 roky
Pre viac informácií a možnosť objednávky kliknite sem: Lienka Babulienka BS 103


Biolampa Lienka Babulienka BS 303

  • Biolampa Biostimul Lienka Babulienka BS303

    varianta BS 303 má vstavané batérie, ktoré vydržia až 10 hodín nepretržitej aplikácie. Potom si lampu jednoducho dobijete pomocou adaptéra.

  • je až o 70% účinnejšia ako biolampa Biostimul BS 303. Rýchlejšie vylieči chorobu.

Cena: 650 eur
Predĺžená záruka: 3 roky
Pre viac informácií a možnosť objednávky kliknite sem: Lienka Babulienka BS 303


Všetky biolampy je možné kúpiť aj na spátky so splátkovým kalendárom 6 mesiacov až 2 roky. Zavolajte/napíšte nám a my vám ich vypočítame.